Belarus: Cadavrul unui protestatar disparut acum zece zile a fost gasit intr-un parc. Opozantii presedintelui Lukasenko se aduna duminica pentru un nou miting de proportii

23 August 2020 - Belarus: Cadavrul unui protestatar disparut acum zece zile a fost gasit intr-un parc. Opozantii presedintelui Lukasenko se aduna duminica pentru un nou miting de proportii

Trupul neinsufletit al lui Nikita Krivtov, un barbat dat disparut in urma cu 10 zile, a fost gasit sambata, 22 august 2020, intr-un parc din districtul Partizan din Minsk. Potrivit postului Euroradio, cadavrul lui Krivtov a fost gasit de voluntari ...
1 comentariu

9232

Top 3 știri din presa centrală

Turcia s-a făcut de râs în Liga Națiunilor! Contraperformanță istorică pentru ieniceri
Naționala Turciei a bifat una dintre cele mai mari contraperformanțe din istoria ei, la ultimul meci din actuala ediție a Ligii Națiunilor....

Ungaria poate da astăzi marea lovitură în fotbal!
Liga Națiunilor a ajuns în faza ultimelor meciuri din grupe și deja se știu primele două semifinaliste. Croația și Olanda și-au asigurat...

Simona Halep rămâne în Top 10 WTA! Ce locuri ocupă celelalte jucătoare din România
Deși n-a mai jucat după US Open și nici nu va mai juca în acest sezon, Simona Halep se menţine pe locul 9 WTA, cu 3025 puncte, în clasamentul...
  1. Cât ne costă dacă lăsăm non-stop electrocasnicele în priză. Experimentul unui român: "Ne rupe la următoarea factură"
  2. Site celebru de anunțuri, folosit pentru a înșela sute de români. Banii furați au ajuns în Rusia
  3. Cine este "regina" platformei OnlyFans: câștigă la fel de bine ca marii actori de la Hollywood și a fost invitată la Oxford
  4. Rebela familiei regale britanice. Ce ținută provocatoare a ales pentru înmormântarea reginei Elisabeta a II-a
  5. Ce înseamnă ”să ne așteptăm la ce e mai rău la iarnă”. Experți: ”Îi forțează pe români să trăiască ca pe vremea lui Ceaușescu”
  6. Filmul necenzurat cu bătaia dintre Anamaria Prodan și Laurențiu Reghecampf VIDEO
  7. Magazinele Lidl din România își reduc programul din cauza facturilor. Care va fi noua oră de închidere
  8. Ce au descoperit angajații RAR sub capota unei mașini: "Acel moment când investești toți banii"
  9. Stupoare la discursul lui Klaus Iohannis de la ONU! Ce făcea lumea în sală FOTO
  10. ”Succesorul” lui Putin ar fi plecat în China să negocieze răsturnarea liderului de la Kremlin, după anunțarea mobilizării rezerviștilor