Meci în Liga 2 decis în ultimul minut. Cum s-a terminat partida Concordia Chiajna - Unirea Slobozia

Vineri, 02 Decembrie 2022, ora 15:13
1667 citiri
Concordia Chiajna. Foto: Facebook / Concordia Chiajna

Formaţia Concordia Chiajna a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Unirea Slobozia, într-un meci din etapa a 16-a a Ligii 2 Casa Pariurilor.

În minutul 90+4, de la gazde a fost eliminat Mustacă.

Concordia a marcat în mintul 90+5, prin Ndiaye.

Fotbal Club Braşov – Dinamo

Mai mult de jumătate dintre români votează la europarlamentare cu candidatul preferat la primărie. Ce procente ar putea obține partidele SONDAJ
PSD este creditat cu 28,4% din intenţiile de vot la alegerile pentru consiliile locale, PNL cu 26,7%, AUR cu 14,4%, conform unui sondaj realizat de INSCOP la comanda News.ro, în luna aprilie,...
Respect, d-le Cîrstoiu: "un medic nu abandonează niciodată"! Câți antreprenori gândesc la fel?
Nu l-am cunoscut niciodata pe medicul Cirstoiu, nu am avut nicio legatura ce el. In schimb, ca si voi, am avut ocazia sa-l vad la lucru pe scena politica damboviteana. Dupa parerea mea, responsabil...