Tragere la sorți în Conference League: Răzvan Lucescu și-a aflat adversarul din optimi

Vineri, 23 Februarie 2024, ora 14:41
2099 citiri
Răzvan Lucescu

La sediul UEFA de la Nyon a avut loc tragerea la sorți a meciurilor din optimile Conference League.

PAOK Salonic, echipa antrenată de Răzvan Lucescu, va evolua împotriva formației croate Dinamo Zagreb.

Meciurile au loc pe 7 martie (turul) și 14 martie (returul). Finala e programată pe 29 mai la Atena.

Servette Geneva - Viktoria Plzen

Echipa lui Răzvan Lucescu a depus plângere la UEFA după eșecul din sferturile Conference League
Clubul lui Răzvan Lucescu, PAOK Salonic, a depus o plângere la UEFA în legătură cu modul în care forţele de ordine belgiene au tratat joi, la Bruges, suporterii clubului elen. PAOK a...
Răzvan Lucescu, anunț decisiv după înfrângerea neașteptată din Europa League
Răzvan Lucescu, antrenor al grecilor de la PAOK Salonic, a anunțat ce va urma pentru el și echipa sa după înfrângerea din Belgia cu FC Brugge. PAOK a pierdut cu 1-0 partida cu FC Brugge...
#Conference League, #optimi conference league, #tragere la sorti, #razvan lucescu, #paok slaonic , #stiri fotbal