Amical spectaculos intre FC Viitorul U17 si Gloria Albesti

Marti, 11 August 2020, ora 05:03
58 citiri
Sambata dimineata, pe terenul nr. 4 din Complexul Sportiv al Academiei de Fotbal "Gheorghe Hagi" de la Ovidiu, s-a disputat intalnirea amicala dintre formatiile FC Viitorul U17 (jucatori nascuti dupa 1 ianuarie 2004) si CS Gloria Albesti, echipa nou promovata in Liga a 3-a. Partida s-a incheiat cu victoria juniorilor, scor 3-2 (1-1).

Pentru FC Viitorul U17 au inscris Robert Baceanu, in minutul, 34 si Claudiu Plesa, in minutele 60 si 70, iar pentru Gloria Albesti au marcat Cezar Besleaga, in ...citește toată știrea