FC Farul, victorie la scor cu CS Poseidon Limanu 2 Mai. Alexandru Stoica, patru goluri (galerie foto)

Sambata, 25 Ianuarie 2020, ora 17:10
77 citiri
FC Farul Constanta a ussinut, astazi, pe stadionul din Tuzla, al doilea meci amical al pregatirii de iarna, intalnind CS Poseidon Limanu 2 Mai, formatie nou-promovata in Liga a 3-a si clasata pe locul opt in ierarhiei seriei secunde a intrecerii.

"Marinarii" s-au impus la scor, cu 6-1 (5-0), al capatul unei partide care a avut doua reprize a cate 60 de minute.

Golurile au fost marcate de Al. Stoica (10 - din penalty, 15, 26, 74, I. Stoica 41, Kanda 49 - din penalty / Esugui 82).