HCDS, victorie muncita la Fagaras. Constantenii, la 3 puncte de podium

Luni, 10 Februarie 2020, ora 05:04
30 citiri
Handbal Club Dobrogea Sud a ajuns la 15 meciuri consecutive fara infrangere. Echipa antrenata de Djordje Cirkovic a jucat in deplasare, pe terenul celor de la CSM Fagaras, iar la capatul celor 60 de minute de joc a iesit invingatoare de pe teren.

Constantenii au condus in prima repriza aproape in permanenta, dar gazdele au revenit si au intrat in avantaj la pauza, 12-11. Scorul a devenit 19-17 in minutul 45, pe fondul paradelor lui Grigoras, dar HCDS a marcat trei goluri la rand si a intors ...citește toată știrea