Cosmin Contra, aproape de o mare surpriză în meciul cu echipa lui Cristiano Ronaldo

Sambata, 06 Aprilie 2024, ora 09:43
1465 citiri
Cosmin Contra e antrenor la Damac FOTO facebook

Formaţia Damac, antrenată de Cosmin Contra şi la care evoluează Nicolae Stanciu, a fost învinsă, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, de Al Nassr, într-un meci din etapa a 27-a a campionatului Arabiei Saudite.

Golul a fost marcat de Laporte, în minutul 90+1. Stanciu a jucat până în minutul 89 pentru formația lui Cosmin Contra.

La oaspeți, Cristiano Ronaldo a intrat pe teren în minutul 66.

Damac ocupă locul 8 în clasament, cu 35 de puncte, în timp ce Al Nassr este pe doi, cu 65 de puncte.

Quarterly Report - Editia 4

Ei sunt politicienii care nu mai prind un nou mandat în Parlamentul European. Politolog: „Aceste partide nu mai reprezintă niște segmente din populație”
Pe listele partidelor înscrise la alegerile europarlamentare din iunie 2024 s-au produs schimbări majore, față de scrutinul precedent. Multe nume au dispărut, multe au apărut. Pentru 9...
Noi reguli privind exproprierile. Vor fi posibile și dacă scopul ține de "interes strategic" pentru "industria națională de apărare"
Guvernul a aprobat joi, 30 mai, o ordonanță de urgență care prevede că Ministerul Economiei, Antreprenoriatului şi Turismului poate iniţia şi desfăşura proceduri de expropriere pentru...