Pierdere grea pentru Cosmin Contra si Getafe

Sambata, 29 Noiembrie 2014, ora 19:40
2495 citiri

Getafe a pierdut din nou in Spania, in etapa curenta de Primera Division, scor 1-2 in fata celor de la Athtletic Bilbao.

Golurile au fost marcate de San Jose si Etxebarria pentru oaspeti, respectiv Lafita pentru gazde.

Bilbao a deschis scorul in minutul 36, pentru ca Etxebarria sa puncteze decisiv in minutul 90.

Golul de onoare al baietilor lui Contra a venit tardiv, in minutul 91.

In clasament, Getafe a cazut pe 10, cu 14 puncte, fiind depasiti chiar sambata de Bilbao, care are mai nou 15 puncte.

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...
#pierdere grea cosmin contra, #getafe contra pierd bilbao, #cronica bilbao victorie cu getafe , #stiri Cosmin Contra