Aluministii, un punct la Matasari

Luni, 09 Noiembrie 2009, ora 13:38
159 citiri
Liga a III-a, Seria a IV-a / Minerul Matasari - ALRO Slatina 1-1 ALRO Slatina a pierdut primul loc din clasament, dupa ce vineri a remizat, 1-1, cu Minerul Matasari. Cu un minut inainte de pauza, atacantul aluminist Barsan a prelungit o minge in careu, Anghelina marcand cu capul din sase metri. Dupa reluarea jocului, echipa gazda va pune presiune la poarta formatiei slatinene, insa Tataru a fost la post. Chiar daca elevii pregatiti de Costel Asanica au echilibrat jocul, minerii vor egala in ...citește toată știrea