Înapoi la listarea arhivei

24 Ianuarie 2021 - 39% dintre angajatii companiei Posta Romana si-au exprimat acordul pentru vaccinarea anti-COVID

Pana in acest moment, 39% dintre angajatii companiei Posta Romana si-au exprimat acordul pentru vaccinarea anti-COVID, iar 27% dintre acestia au fost deja programati pentru a li se administra prima

24 Ianuarie 2021 - Campionatul Mondial de handbal (M): Argentina produce o mare surpriza

Argentina a furnizat o mare surpriza invingand Croatia (23-19) ieri in turul principal al Mondialului egiptean. Antrenorul croat Lino Cervar si-a anuntat demisia in direct la televiziune. Sperantele

24 Ianuarie 2021 - Bundesliga: Borussia Dortmund si RB Leipzig pierd teren

Borussia Dortmund s-a vazut invinsa pe terenul Borussiei Monchengladbach (4-2), prin golurile realizate de E. Halaand (min. 22, 28) respectiv N. Helvedi (min. 11, 32), R. Bensebaini (min. 49) si

24 Ianuarie 2021 - Papura: "Am suferit din punct de vedere fizic in repriza secunda"

Tot mai contestat de fani dupa ce Universitatea Craiova a ajuns la 5 meciuri consecutive fara victorie, antrenorul Cornel Papura a pus semiesecul cu Viitorul pe seama conditiei fizice precare, care a

24 Ianuarie 2021 - Bancu: "E clar ca ne indepartam de ceea ce ne-am propus"

Dupa ce Universitatea Craiova a remizat pe teren propriu cu Viitorul, scor 1-1, si a ajuns la cinci meciuri consecutive fara victorie, capitanul oltenilor, Nicusor Bancu, spune ca se teme ca in acest

24 Ianuarie 2021 - Cupa Angliei (turul 4): Manchester City se salveaza in final

Condusa timp de 80 de minute de Cheltenham (liga a 4-a) prin golul realizat de Alfie May (min. 59), Manchester City s-a salvat in ultimele 10 minute, marcand prin Phil Foden (min. 81), Gabriel Jesus

24 Ianuarie 2021 - Schimbari "sinucigase" pentru Papura

Universitatea Craiova a facut una dintre cele mai bune reprize ale acestui sezon, in finalul careia a si marcat, gol care trebuia sa incline si balanta de moral. Numai ca oltenii si-au irosit rapid