Cristi Borcea: Dolha si-a batut joc de munca tuturor

Duminica, 28 Martie 2010, ora 22:30

Presedintele lui Dinamo, Cristi Borcea, il ataca pe Emilian Dolha dupa gafa din meciul cu Unirea Urziceni.

"N-am ce masuri sa iau eu! Am fost egalati in ultimele minute si la Cluj, si la Urziceni! Sa dai patru goluri si sa nu castigi, este incredibil!

Eu nu l-as mai baga pe Dolha, dar nu fac eu echipa! Si-a batut joc de munca tuturor", a spus Cristi Borcea dupa meci.

Unirea Urziceni si Dinamo au oferit cel mai spectaculos meci din acest an, incheiat la egalitate, scor 4-4. Partida a avut o desfasurare halucinanta, dinamovistii ratand victoria in prelungiri.