Sapunaru, nota 4 in ultimul meci din Primera

Duminica, 01 Septembrie 2013, ora 12:19
1253 citiri

Cristi Sapunaru a avut o evolutie mai mult decat modesta in ultimul joc de campionat in Spania al lui Elche, primind nota 4 de la cotidianul Marca, dupa ce a luat un cartonas galben si a provocat un penalti.

Elche a terminat la egalitate cu Almeria, scor 2-2 in actuala runda a Primerei Division, Cristi Sapunaru fiind titular la oaspeti, inlocuit fiind in minutul 78, dupa ce a luat un galben si a provocat un penalti, inainte de pauza.

Fundasul roman a primit al treilea galben la rand in noul sezon din Spania, primind nota 4 in cotidianul Marca.

El are deja trei cartonase galben in primele 3 etape din Spania.

Elche este pe locul 15 cu doua puncte la activ pana acum.

Ciucă, la 20 de ani de la intrarea României în NATO: ”Aceste două decenii au fost cea mai bună perioadă din istoria noastră”
Preşedintele Senatului, Nicolae Ciucă, afirmă vineri, la 20 de ani de la admiterea României în NATO, că aceste două decenii au reprezentat cea mai bună perioadă din istoria noastră, pe...
Ciolacu: Apartenenţa României la NATO reprezintă o garanţie de securitate pentru ţara noastră. Vom continua să fim un actor influent şi constructiv FOTO/VIDEO
Marcel Ciolacu, premierul României afirmă, la 20 de ani de la aderarea României la NATO, că apartenenţa României la Organizația Nord Atlantică reprezintă o garanţie de securitate pentru...
#sapunaru nota 4 spania, #meci spania sapunaru elche, #sapunaru galben provocare penalti elche , #stiri Cristian Sapunaru