Meci dramatic pentru Cristiano Ronaldo în Arabia Saudită. Portughezul a dat lovitura în prelungiri

Vineri, 03 Februarie 2023, ora 19:05
3569 citiri
Cristiano Ronaldo. Foto: Facebook / Al Nassr Saudi

Cristiano Ronaldo a spart gheața în Arabia Saudită.

Portughezul a marcat din penalty în meciul pe care echipa sa, Al Nassr l-a terminat la egalitate, 2-2, în deplasare, cu Al Fateh.

Ronaldo a marcat în minutul 90+3 golul al doilea al formației sale.

Este prima reușită a superstarului portughez în campionatului saudit.

Al Nasr este pe pe primul loc în Arabia Saudită, la egalitate de puncte, 34, cu Al Shabab, care are un meci mai puțin jucat.

Cristiano Ronaldo, mai bogat cu 10 milioane de euro! Care e motivul
Starul portughez Cristiano Ronaldo a câştigat parţial procesul pe care l-a intentat împotriva clubului Juventus Torino pentru restanţe salariale, relatează L'Equipe. Cristiano Ronaldo a...
Cătălin Cîrstoiu: „Expunerea asta mi-a făcut foarte mult rău. Nu mi se pare normal ca la grădiniţă copilul să fie fotografiat. M-am considerat hărţuit” VIDEO
Cătălin Cîrstoiu, candidatul PSD-PNL la Primăria Capitalei a afirmat că expunerea din ultima perioadă i-a făcut foarte mult rău în viaţa personală, subliniind că nu i se pare normal ca...