Portughezii i-au citit pe buze lui Cristiano Ronaldo: și-a înjurat antrenorul la schimbare VIDEO

Vineri, 02 Decembrie 2022, ora 19:38
9123 citiri
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo a făcut o partidă extrem de modestă împotriva Coreei de Sud.

Nu doar că nu a reușit să înscrie, dar Ronaldo a și contribuit la golul prin care asiaticii au egalat, după ce a deviat nefericit o minge.

Cristiano Ronaldo a fost schimbat de selecționerul Fernando Santos în minutul 65, spre nemulțumirea atacantului, care e disperat să joace în toate meciurile din primul și până în ultimul minut.

Portughezii și-au dat seama ce a spus Ronaldo în momentul schimbării: "Te-ai grăbit să mă scoți", a zbierat acesta, adăugând și două înjurături.

Echipa naţională a Coreei de Sud a învins vineri reprezentativa Portugaliei, scor 2-1, şi s-a calificat în optimile Cupei Mondiale alături de lusitani.

Bayern Munchen, campioana en titre a Germaniei, l-a refuzat în această iarnă pe atacantul portughez Cristiano Ronaldo, a dezvăluit directorul sportiv al clubului german de fotbal, Hasan...
Cum a sărbătorit Cristiano Ronaldo împlinirea a 38 de ani în Arabia Saudită FOTO
Cristiano Ronaldo a împlinit ieri 38 de ani, pe care i-a sărbătorit la Riyad, în Arabia Saudită, unde joacă la Al Nassr. El a avut alături câțiva prieteni, pe iubita sa Georgina și pe...