Cristiano Ronaldo si-a certat colegii la Napoli (Video)

Miercuri, 08 Martie 2017, ora 10:44
3968 citiri

Cristiano a fost surprins intr-un moment in care isi certa coechipierii din linia defensiva la Napoli.

La pauza meciului de marti seara, inainte de a iesit pe teren pentru partea secunda, Ronaldo i-a bagat in sedinta pe coechipieri.

"Nu stim sa ne aparam!", a spus Ronaldo intr-un grup din care faceau parte portarul Navas si fundasii Pepe si Marcelo.

Condusa la pauza de Napoli, Real si-a revenit in repriza secunda, atunci cand "galacticii" au marcat de trei ori si s-au impus cu scorul de 3-1.

Plângeri la DNA și ANI împotriva lui Cristian Popescu Piedone. USR îl acuză că și-a angajat ”rudele și pilele” la primărie
USR va depune plângeri la Agenţia Naţională de Integritate şi Direcţia Naţională Anticorupţie împotriva lui Cristian Popescu Piedone şi a caracatiţei cu rude şi pile pe care a...
Ciolacu nu-l lasă pe Robert Negoiță să intre în cursa pentru Capitală: "E candidat la Sectorul 3 și lucrurile așa vor rămâne"
Premierul Marcel Ciolacu a declarat vineri, 19 aprilie, că a discutat cu liderul PNL, Nicolae Ciucă, şi au ajuns la concluzia că Robert Negoiţă este un candidat foarte bun al alianţei PSD -...