Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Prima reactie a lui Cristiano Ronaldo dupa scandalul urias de arbitraj de la meciul Serbia - Portugalia

Duminica, 28 Martie 2021, ora 14:55
8082 citiri
Cristiano Ronaldo Foto: captura video

Cristiano Ronaldo a reactionat in social media, duminica, dupa ce la meciul de sambata seara al Portugaliei cu Serbia nu i-a fost validat un gol.

"Sa fiu capitanul nationalei Portugaliei este una dintre cele mari mandrii si privilegii ale vietii mele. Dau si voi da mereu totul pentru tara mea, asta nu se va schimba niciodata.

Dar exista momente dificil de gestionat, mai ales cand simtim ca are de suferit o intreaga natiune. Sa ridicam capul si sa abordam urmatoarea provocare! Hai Portugalia!", a notat Ronaldo pe Instagram.

Ronado a parasit nervos terenul, sambata, la finalul meciului Serbia - Portugalia, scor 2-2, la care in minutele de prelungire nu i-a fost validat un gol, desi mingea a depasit linia portii. Dupa meci, arbitrul si-a cerut scuze, recunoscand ca a gresit.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...