Scântei la Manchester United după eșecul cu Aston Villa, pe teren propriu. Cristiano Ronaldo n-a fost lăsat să bată un penalty!

Sambata, 25 Septembrie 2021, ora 18:04
7169 citiri
Cristiano Ronaldo

Manchester United a fost învinsă acasă de Aston Villa, scor 1-0, în etapa a șasea din Premier League, acesta fiind primul meci în care Cristiano Ronaldo n-a marcat de la revenirea la gruparea de pe ”Old Trafford”.

Golul a fost înscris de Hause, în minutul 88. În minutul 90+3, United a ratat un penalty prin Bruno Fernandes, care n-a găsit spațiul porții.

Cristiano Ronaldo a cerut să bată el penalty-ul, dar Bruno Fernandes l-a ignorat, iar Pogba i-a spus lui Ronaldo să îl lase pe Bruno să execute.

După ce a văzut ratrea colegului său, Cristiano Ronaldo a părăsit terenul vizibil iritat.

Șeful diplomației UE cere mai multe arme pentru Ucraina: ”Ne aflăm în faţa unui scenariu înfricoşător”
Șeful diplomației europene, Josep Borrell, a avertizat miercuri, 5 octombrie, că războiul din Ucraina intră într-un ”scenariu înfricoşător”, în contextul în care Rusia...
Fiica lui Pep Guardiola a reacționat imediat după ce City a distrus-o pe United la scor de tenis FOTO
Echipa Manchester City, campioana en titre a Angliei, a învins-o fără drept de apel pe teren propriu, cu scorul de 6-3, pe rivala Manchester United, duminică, în derby-ul etapei a 9-a din...