Lui Dica si Rica Neaga nu le-a iesit joaca!

Luni, 25 Iulie 2011, ora 04:11
810 citiri
Mult-asteptatul debut in noul sezon de Liga I n-a fost cum trebuie pentru galben-verzi, echipa antrenata de Ionut Popa pierzind acasa, cu 0-1, in fata mult mai experimentatei Universitatea Cluj. Golul victoriei a fost marcat de Machado in minutul 40, la una din rarele faze de poarta ale oaspetilor.

Argesenii au intrat bine in teren la acest joc, iar Ciprian Tanasa a ratat prima ocazie de gol, la o faza in minutul 10, in care a patruns in careu pe partea dreapta, dar a sutat imprecis din ...citește toată știrea