Dan Petrescu a remizat cu fosta sa echipa, Kuban Krasnodar

Sambata, 16 Martie 2013, ora 19:22
2320 citiri

Dan Petrescu nu si-a putut invinge fosta echipa. Dinamo Moscova a terminat la egalitate meciul din deplasarea de la Krasnodar si a remizat contra Kubanului, scor 1-1.

Dinamo a deschis rapid scorul prin Kokorin in minutul 24, dupa un dribling scurt si un sut la coltul lung. Balde insa pentru gazde a egalat rapid, patru minute mai tarziu.

Daca i-ar fi invins pe fostii sai elevi, Dan Petrescu i-ar fi depasit in clasament si ar fi urcat pana pe locul cinci. In urma acestui egal, Dinamo Moscova ramane pe pozitia a saptea la egalitate de puncte cu Rubin Kazan care are un meci mai putin jucat.

Președintele PMP: Declinul PSD-PNL a început cu "decizia ridicolă de a-şi anunţa înfrângerea în Bucureşti” înainte de începerea campaniei
Preşedintele PMP, Eugen Tomac, consideră că decizia coaliţiei PSD-PNL de a avea candidaţi separaţi la Primăria Capitalei reprezintă începutul „marii prăbuşiri a partidului unic”,...
Ludovic Orban: „O veste bună în acest spectacol grotesc al comasaţilor: Nicuşor Dan va câştiga un nou mandat la Primăria Capitalei”
Ludovic Orban, preşedintele Forţa Dreptei, afirmă, după decizia coaliţiei de a-l retrage pe medicul Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei, că se vede totuşi şi o veste...
#dan petrescu dinamo egal, #dinamo moscova egal kuban, #dan petrescu remiza fosta echipa , #Dinamo Moscova