Delta Tulcea - Rapid CFR Suceava 1-1 (0-0) Mihai Ciobanu: "Sa uitam acest meci, mai avem 11 de jucat!"

Sursa: Obiectiv
Marti, 12 Martie 2013, ora 16:11
292 citiri
Delta Tulcea a terminat la egalitate, 1-1, cu un gol in prelungiri, meciul cu Rapid CFR Suceava, o echipa care in retur va trebui sa se agate de fiecare punct pentru a se salva de la retrogradare.

Elevii noului antrenor Mihai Ciobanu au intrat bine in meci si din minutul 7 puteau deschide scorul prin V. Cretu, care a ratat reluarea spre poarta goala din interiorul careului mic.

Fara sa treaca de mijlocul terenului, Rapid CFR Suceava putea primi lovitura de gratie de la tanarul fundas ...citește toată știrea