Dorit de AC Milan, Dennis Man a marcat pentru Parma la 5 minute după ce a intrat pe teren

Sambata, 01 Octombrie 2022, ora 17:38
2335 citiri
Dennis Man

Mijlocaşul Dennis Man a marcat un gol pentru Parma în meciul câştigat, scor 2-1, pe teren propriu, cu Frosinone, în etapa VII-a din Serie B.

Man, aflat pe lista de transferuri a celor de la AC Milan, care a intrat pe teren în minutul 46, a marcat din penalti în minutul 51.

Pentru Parma a mai marcat Tutino (45+2 - penalti), iar pentru Frosinone a înscris Moro, în minutul 81.

La Frosinone, Daniel Boloca a fost integralist, fiind avertizat cu cartonaşul galben în minutul 88.

Fotbalistul echipei Wuhan Three Towns, Nicolae Stanciu, a înscris un gol în meciul câştigat, duminică, în deplasare, cu scorul de 4-0, în faţa formaţiei Cangzhou Mighty Lions, în etapa a...
Cel mai bun fotbalist al României, omul meciului în China
Mijlocaşul român Nicolae Stanciu a marcat un gol şi a dat o pasă de gol pentru formaţia Wuhan Three Towns, care a învins-o pe Cangzhou cu scorul de 4-0, duminică, în etapa a 29-a a...