Ionut Mazilu a marcat din nou in Ucraina
Sambata, 15 August 2009, ora 22:18 - Ionut Mazilu a marcat din nou in Ucraina
Dinamo Kiev / Cupa Ucrainei
Atacantul roman Ionut Mazilu a inscris, sambata, un gol pentru Arsenal Kiev in partida cu Dinamo Kiev din Cupa Ucrainei. Ionut Mazilu a egalat in minutul 58 al meciului, insa nu a fost suficient deoarece echipa sa a pierdut cu 1-2 meciul din 16-imile Cupei Ucrainei. Tiberiu Ghioane a fost menajat dupa jocul bun facut la echipa nationala si...
Cernat a marcat o "dubla" pentru Dinamo Kiev
Miercuri, 12 Noiembrie 2008, ora 19:32 - Cernat a marcat o "dubla" pentru Dinamo Kiev
Florin Cernat a marcat, miercuri, doua goluri pentru echipa sa, Dinamo Kiev, in partida castigata impotriva gruparii Stal, scor 4-1. Mijlocasul roman a marcat in minutele 14 si 28. Celelalte doua goluri ale lui Dinamo au fost inscrise de Yarmolenko (min.37 si 90+3). Pentru Stal a marcat Sablic (min.54). In urma acestui rezultat, Dinamo...