Tiberiu Ghioane inscrie pentru Dinamo Kiev

Duminica, 27 Ianuarie 2008, ora 09:02
897 citiri

Tiberiu Ghioane a reusit sa puncteze pentru Dinamo Kiev intr-un meci amical disputat in compania formatiei Steaua Rosie Belgrad.

Ghioane a reusit golul prin care echipa sa, Dinamo Kiev, a egalat in meciul de verificare cu sarbii, stabilind rezultatul final, 1-1. Reusita romanului a venit in minutul 82, dupa ce sarbii au deschis scorul in minutul 66 prin Milijas.

Kievul cere aliaților sisteme de apărare antiaeriană Patriot, pentru a putea rezista atacurilor rusești
Mai multe atacuri ruseşti au ucis cel puţin patru persoane şi au rănit aproximativ 30 miercuri, inclusiv în Harkov, al doilea oraş ca mărime din Ucraina, ceea ce a determinat Kievul să...
Spania - Brazilia, festival de goluri în cel mai tare amical al zilei. Alte rezultate
Echipa naţională a Spaniei a încheiat la egalitate marţi seara, pe teren propriu, scor 3-3, cu echipa naţională a Braziliei, într-un meci amical disputat la Madrid. Pe stadionul Santiago...