Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Ce-a făcut Dinamo în meciul cu Csikszereda din Liga 2

Joi, 03 Noiembrie 2022, ora 22:27
2392 citiri
Dinamo a remizat cu Csikszereda

Formaţiile AFK Csikszereda şi Dinamo au remizat, joi seară, scor 0-0, în deschiderea etapei a 13-a Ligii 2 Casa Pariurilor.

Csikszereda ocupă locul 4 în clasament, cu 22 de puncte, în timp ce Dinamo este pe 9, cu 18 puncte.

CSA Steaua – Unirea Dej

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...