2089 citiri

Cristi Borcea nu este singurul actionar al lui Dinamo cu probleme delicate de sanatate.

Presedintele Consiliului de Administratie al "cainilor rosii", Nicolae Badea, s-a internat si el in spital pentru analize amanuntite, informeaza editia tiparita a Gazetei Sporturilor.

Problemele lui Badea sunt deocamdata un mister, insa acesta sustine ca a parasit spitalul pentru a primi un premiu pentru modul in care a condus Dinamo doar dupa ce medicii si-au dat acordul.

Oficialul dinamovist nu a participat la partida de Cupa cu Petrolul, plecand din nou la spitalul in care este internat.

Conducatorii dinamovisti par astfel urmariti de blesteme. Pe langa Badea si Borcea, Cornel Dinu acuza si el probleme de sanatate, la fel ca si sotia sa, Silvia.

C.M.

FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...