Borcea si Dinu, despre victoria lui Dinamo

Sambata, 23 Octombrie 2010, ora 10:49
1513 citiri

Cristi Borcea si Cornel Dinu au vorbit despre victoria obtinuta de Dinamo la Bistrita, cu Gloria.

"Daca era 5-0 la pauza nu mira pe nimeni. Am jucat foarte bine, am visat ca batem cu 2-0 si da Danciulescu gol. Am demonstrat in acest meci ca avem banca de rezerve puternica"- Cristi Borcea.

"Dinamica jocului ar fi putut face ca Dinamo sa aiba un avantaj de doua sau chiar trei goluri la pauza" - Cornel Dinu.

Dinamo a castigat, scor 2-0, intalnirea cu Gloria Bistrita, din etapa a 12-a a Ligii I.

Dinamo a castigat la Bistrita

In urma acestei victorii, "cainii" au urcat pe pozitia a 4-a in clasament, cu 20 de puncte, cu 4 mai putine decat ocupanta primului loc, Otelul Galati, care are insa si un meci mai putin disputat.

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...