Dinamo, acuzata de blat cu International Curtea de Argtes

Duminica, 28 Februarie 2010, ora 19:20
2001 citiri

Presedintele echipei FC Brasov, Dinu Gheorghe, suspecteaza victoria lui Dinamo cu International Curtea de Arges de blat.

"Poate cei de la International Curtea de Argtes stiau ca isi recupereaza punctele din alta parte", a declarat Dinu Gheorghe la GSP TV.

Dinamo s-a impus cu 3-1 pe terenul celor de la International Curtea de Arges, dupa golurile lui Andrei Cristea (2) si Marius Alexe.

Gazdele au condus cu 1-0 la pauza, insa in partea a doua au slabit ritmul.

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...