Dragomir: Daca pleaca de la Dinamo, Goian poate fi cel mai bun fundas din tara

Presedintele LPF, Dumitru Dragomir, a declarat ca Dinamo ar face o mare greseala daca ar renunta la Lucian Goian.

"Corleone" a adaugat ca Goian ar putea deveni cel mai bun fundas din Romania daca se va transfera la o echipa unde sa fie titular.

"Daca Goian pleaca de la Dinamo si va ajunge sa joace undeva titular, ajunge cel mai bun fundas central din tara, va spun eu ca profesionist, nu oricine. Dinamo face greseli dupa greseli si renunta la jucatori de valoare din ce in ce mai des." a declarat Dragomir pentru prosport.ro.

Clubul Dinamo a anuntat vineri ca Lucian Goian si Cristi Pulhac au fost pusi pe lista de transferuri, ca urmare a participarii la pretrecerea organizata d

Antrenorul lui Dinamo, răspuns dur pentru fani și contestatari. Ce a răspuns acesta
Antrenorul croat al celor de la Dinamo, Zeljko Kopic, și-a lăudat jucătorii după ultimul meci, terminat la egalitate, scor 1-1, cu FCU Craiova. Kopic a spus că nu a a greșit strategia...
Blestemul continuă pentru Dinamo în ultimele minute. Cum s-a încheiat derby-ul pentru salvare cu FCU Craiova
Echipa Dinamo Bucureşti a încheiat la egalitate sâmbătă, în deplasare, scor 1-1, cu gruparea FCU Craiova, într-un meci din etapa a 5-a a play-out-ului Superligii. Într-o primă repriză...