Dorinel Munteanu, infrangere umilitoare in Rusia

Duminica, 22 Septembrie 2013, ora 22:43
2350 citiri

Dupa infrangerea din aceasta saptamana din grupele Europa League suferita in fata elvetienilor de la St.Gallen, echipa lui Dorinel Munteanu, Kuban Krasnodar, calca inca o data stramb.

Kuban a suferit o infrangere usturatoare in campionatul de fotbal al Rusiei, echipa antrenata de tehnicianul roman pierzand cu 0-3 meciul disputat pe teren propriu in fata lui Amkar Perm.

Toate golurile partidei au fost marcate in prima repriza, intre minutele 8 si 16.

Dupa acest esec, Kuban Krasnodar ocupa locul 10, cu 10 puncte, dupa 9 etape disputate.

Dinamo Moscova, echipa antrenata de romanul Dan Petrescu, a pierdut cu 1-3 in fata rivalei Lokomotiv Moscova.

Fenomene fără precedent în istoria alegerilor. Politolog: „Vom vedea niște scoruri foarte interesante"
Se anunță o prezență-record la alegerile europarlamentare, programate pentru 9 iunie 2024. Fenomenul a fost explicat de către politologul Andrei Țăranu, într-un interviu pentru Ziare.com....
Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală: ”Se vor faulta unul pe altul”. Scenarii noi pentru prezidențiale
Sociologul Alfred Bulai, șeful departamentului de Sociologie din cadrul SNSPA, a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători”. Acesta a vorbit despre cele mai importante subiecte de pe...
#Dorinel Munteanu meci Rusia, #Kuban Krasnodar meci Rusia , #stiri Dorinel Munteanu