Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Turcu: Gunoiul de Dolha ne-a mancat campionatul

Duminica, 28 Martie 2010, ora 22:06
3528 citiri

Actionarul lui Dinamo, Cristi Borcea, a pus tunurile pe Emilian Dolha dupa remiza de la Urziceni, scor 4-4.

"P****** ala de Dolha ne-a mancat campionatul! Ai 4-2, dar gunoiul de Dolha ne-a mancat campionatul! Asta le-a mancat munca acestor copii! Nu aveai voie sa faci asa ceva! Daca pierdem campionatul, l-am pierdut din cauza lui lui!

Despre arbitraj nu am ce sa spun, Dolha i-a bagat in joc pe cei de la Urziceni, ne-a omorat", a spus Vasile Turcu la Sport.Ro.

Unirea Urziceni si Dinamo au oferit cel mai spectaculos meci din acest an, incheiat la egalitate, scor 4-4. Partida a avut o desfasurare halucinanta, dinamovistii ratand victoria in prelungiri.

EXCLUSIV. Anunț neașteptat despre antrenorul lui Dinamo. Fostul oficial îl apără pe Ovidiu Burcă
Fostul recrutor al lui Dinamo, Octavian Marin, a explicat ce impact au avut la echipă antrenorii din acest sezon, Ovidiu Burcă și Zeljko Kopic. Octavian Marin crede că criticile care s-au...
FC Botoșani - Dinamo, o nebunie de meci: autogol, gol anulat, penalty ratat, accidentare gravă. Lovitura de grație, în prelungiri
Formaţia Dinamo a fost învinsă, marţi, în deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botoşani, în etapa a şasea din play-out-ul Superligii. Pentru FC Botoşani au marcat Moura (13 -...