Emma Răducanu, o nouă lovitură pe piața de publicitate. Ce super contract a încheiat tenismena cu tată român

Luni, 21 Martie 2022, ora 17:09
4137 citiri
Emma Răducanu. Foto: Facebook / Emma Răducanu

Emma Răducanu are lipici la marile companii din lume.

Tenismena britanică cu tată român a încheiat un nou contract de publicitate, înțelegere ce-i va aduce o sumă mare de bani în cont.

Emma Răducanu a anunțat pe pagina de Facebook că a devenit imaginea unei companii de mașini de lux.

"Sunt fericită că fac parte din familia Porsche", a scris tenismena pe rețelele de socializare.

După câștigarea titlului de la US Open, Emma Răducanu a devenit o țintă pentru marile companii din lume.

La doar 19 ani, tenismena britanică a încheiat până acum multe contracte de publicitate.

Emma Răducanu va participa la turneul de la Miami, acolo unde s-ar putea întâlni cu Simona Halep în turul trei.

Eșec neașteptat pentru Emma Răducanu. Jucătoarea care a dat lovitura la WTA Madrid VIDEO
Tenismena britanică de origine română Emma Răducanu a fost eliminată surprinzător în primul tur al turneului WTA 1000 de la Madrid. Venită după sfertul de finală de la Stuttgart,...
Jucătoarea fără permis de conducere a câștigat un Porsche la WTA Stuttgart VIDEO
Tenismena Elena Rîbakina din Kazahstan, locul 4 mondial, a câștigat duminică turneul WTA 500 de la Stuttgart. În finală, Rîbakina a învins-o fără drept de apel pe ucraineanca Marta...
#Emma Raducanu, #emma raducanu tata roman, #emma raducanu parinti, #Porsche , #Stiri Emma Raducanu