Poza în costum de baie care a scos-o din sărite pe Eugenie Bouchard: ”Poate cineva să-mi explice?” FOTO

Joi, 18 August 2022, ora 12:45
13147 citiri
Eugenie Bouchard

Tenismena canadiană Eugenie Bouchard (28 de ani), una dintre cele mai sexy jucătoare din circuitul WTA, a avut parte de o surpriză neplăcută la ultimul turneu la care a participat.

Fără puncte în acest moment în ierarhia mondială, ”Genie” Bouchard a participat la turneul Odlum Brown Van Open, fiind învinsă în primul meci, de Arianne Hartono (26 de ani, locul 166 WTA), în două seturi, scor 6-2, 6-2.

Ce a deranjat-o însă cu adevărat pe Bouchard a fost o gafă a organizatorilor, care i-au făcut o acreditare în care poza era una în costum de baie, la o ședință foto provocatoare.

”Poate cineva să-mi explice cum a fost posibil, vă rog?”, a scris frumoasa tenismenă pe contul de Instagram.

În cele din urmă, conducătorii turneului și-au reparat greșeala, refăcându-i canadiencei acreditarea cu o fotografie mai decentă.

Jucătoarea română de tenis Jaqueline Cristian a fost eliminată, luni, în primul tur al turneului WTA de la Monastir (Tunisia). Jaqueline Cristian (24 de ani, nr. 82 WTA) a pierdut categoric...
Surpriză mare în finala turneului WTA de la Tallin
Turneul WTA de la Tallin (Estonia), desfășurat în sală, pe hard, s-a încheiat cu o câștigătoare mai puțin așteptată. În finală, Ana Kontaveit (Estonia), locul 4 mondial și favorita...