Europa rade de Cristiano Ronaldo dupa o ratare de proportii: "Ce idiot!" (Video)

Joi, 14 Iunie 2012, ora 11:06
3969 citiri

Portugalia a castigat partida cu Danemarca, dar Cristiano Ronaldo e pus la zid.

Vedeta lusitanilor e criticata pentru evolutia avuta contra nordicilor, dar mai ales pentru ratarea enorma avuta in minutul 78.

In minutul respectiv, atacantul lui Real Madrid a fost lasat singur cu portarul danezilor, insa a trimis complet aiurea!

La cateva minute distanta de la aceasta ratare, Danemarca a egalat, insa, din fericire pentru Ronaldo si portughezi, Varela a inscris golul victoriei cu trei minute ramase pana la final.

Goal.com l-a numit "petarda meciului" pe Ronaldo, in timp ce fanii il ataca in toate modurile posibile: "E un idiot, e mai preocupat de freza decat de meci".

Președintele PSD Sector 1 o vede pe Clotilde Armand la pușcărie: ”Și-a dat bani necuveniţi tocmai din bugetul unui proiect anticorupţie”
Preşedintele PSD Sector 1, Petre Florin Manole, a transmis joi, 25 aprilie, că primărița Clotilde Armand are „un drum scurt și previzibil de când a fost prinsă cu mâna-n bugetul local”....
Ultimul mesaj al lui Piedone despre posibila retragere din cursa pentru Capitală: ”Îi las pe contracandidaţi să facă campanie când cerurile sunt deschise”
Cristian Popescu Piedone a anunțat joi, 25 aprilie, că rămâne în cursa pentru Primăria Bucureștiului, în ciuda tuturor zvonurilor. "Haideţi să închidem odată... Retragere, mesaje,...
#Cristiano Ronaldo ratare Danemarca, #Ronaldo ratare Danemarca video, #Ronaldo ratare EURO 2012 , #stiri EURO 2012