Ziare.com

Programul meciurilor din Europa League. Vezi cand joaca Gaz Metan

Joi, 14 Iulie 2011, ora 09:50

   

Programul meciurilor din Europa League. Vezi cand joaca Gaz Metan
Joi se disputa prima mansa a celui de-al doilea tur preliminar al Ligii Europa, cea de-a doua competitie intercluburi a "Batranului Continent".

In aceasta faza intra in cursa si formatia Gaz Metan Medias, care a beneficiat de retrogradarea vicecampioanei Romaniei, Poli Timisoara, si a prins ultimul loc de Europa League.

Iata programul zilei:

16:00

Karagandy (Kazahstan) - St.Patrick's (Irlanda)

17:00

Rustavi (Georgia) - Irtysh (Kazahstan)

17:45

Slask Wroclaw (Polonia) - Dundee United (Scotia)

18:00

Rad (Serbia) - Volos (Grecia)

18:30

KuPS (Finlanda) - GAZ METAN MEDIAS (ROMANIA)
Flamurtari (ALbania) - Jablonec (Cehia)

19:00

Iskra-Stal (Moldova) - Varazdin (Croatia)
Tauras (Lituania) - ADO Den Haag (Olanda)
Rudar (Muntenegru) - Austria Viena (Austria)
TPS (Finlanda) - Westerlo (Belgia)

19:30

Sant Julia (Andorra) - Bnei Yehuda (Israel)

20:00

Minsk (Belarus) - Gaziantepspor (Turcia)
Orebro (Suedia) - FK Sarajevo (Bosnia)

Soligorsk (Belarus) - Ventspils (Letonia)
Ferencvaros (Ungaria) - Aalesund (Norvegia)
Hacken (Suedia) - Honka (Finlanda)
Valerenga (Norvegia) - Mika (Armenia)
Anorthosis (Cipru) - Gagra (Georgia)

20:30

Floriana (Malta) - AEK Larnaca (Cipru)
Maccabi Tel Aviv (Israel) - Khazar (Azerbaidjan)

20:50

Llanelli (Tara Galilor) - Dinamo Tbilisi (Georgia)

21:00

Suduva (Lituania) - Elfsborg (Suedia)
Olimpija (Slovacia) - Bohemians (Irlanda)
Differdange (Luxemburg) - Levadia (Estonia)
Tirana (Albania) - Spartak Trnava (Slovacia)
TNS (Tara Galilor) - Midtjylland (Danemarca)
Vaduz (Liechenstein) - Vojvodina (Serbia)
EB/Streymur (Feroe) - Qarabag (Azerbaidjan)
Paksi (Ungaria) - Tromso (Norvegia)

21:15

Kecskemeti (Ungaria) - Aktobe (Kazahstan)

21:30

Zeljeznicar (Bosnia) - Sheriff (Moldova)
Juvenes (San Marino) - Rabotnicki (Macedonia)
Ljepajar (Letonia) - Salzburg (Austria)
Vllaznia (Albania) - Thun (Elvetia)

21:45

Metalurg (Macedonia) - Lokomotiv Sofia (Bulgaria)
Glentoran (Irlanda de Nord) - Vorskla (Ucraina)
Crusaders (Irlanda de Nord) - Fulham (Anglia)
Domzale (Slovenia) - Hajduk Split (Croatia)

22:15

KR (Islanda) - Zilina (Slovacia)
FH (Islanda) - Nacional (Portugalia)

Mansa secunda este programata pe 21 iulie.

Intalnirea KuPS - Gaz Metan Medias va fi transmisa in format LIVE Text pe site-ul Ziare.com.

C.F.
Sursa: Ziare.com

Articol citit de 2679 ori

Urmareste Ziare.com pe

Urmareste stirile Ziare.com pe Facebook
Nu exista comentarii postate de utilizatori.


Platforma pentru solutionarea online a litigiilor