Meci dramatic în Spania, între Granada și FC Barcelona. Cât s-a terminat partida

Sambata, 08 Ianuarie 2022, ora 21:48
3854 citiri
FC Barcelona. Foto: Facebook / FC Barcelona

FC Barcelona a pierdut victoria în ultimele minute la Granada.

Olandezul Luuk de Jong a deschis scorul pentru catalani în repriza a doua, care au fost însă egalați chiar în finalul meciului.

Cu om în plus după eliminarea lui Gavi, Granada a marcat în minutul 89 prin Puerstas și a obținut un punct mare contra catalanilor.

După acest egal, FC Barcelona este pe locul 5 în campionat cu 32 de puncte, iar Granada pe 12, cu 24 de puncte.

Încă o lovitură primită de FC Barcelona după eșecul dramatic din marele derby
Frenkie de Jong, mijlocaşul central al clubului spaniol FC Barcelona, s-a accidentat în derby-ul de duminică, pierdut în compania echipei Real Madrid, scor 2-3, şi va lipsi de pe teren până...
Decizia scandaloasă de la marele derby Real Madrid - Barcelona. A fost sau nu gol? VIDEO
Dezbaterea privind absenţa tehnologia de linia porţii în La Liga a fost reaprinsă duminică, după ce un potenţial gol al Barcelonei a fost anulat în Clasico câştigat de Real Madrid, scor...
#fc barcelona, #fc barcelona rezultate, #Granada, #la liga, #xavi , #stiri FC Barcelona