Patronul Brasovului a vrut sa scoata echipa de pe teren

Luni, 13 Septembrie 2010, ora 17:58
1914 citiri

Patronul celor de la FC Brasov, Ioan Neculaie, a marturisit ca a vrut, la un moment dat, sa scoata echipa de pe teren in timpul meciului cu Dinamo, fiind nemultumit de arbitraj.

"Hategan a fost informat la pauza ca ar fi fost penalti pentru Dinamo in minutul 5 si apoi a inceput sa arbitreze in compensatie. Vorbim despre o maniera de arbitraj mizerabila. Asa se poarta arbitrii nostri cu echipelele mici, lucru care este daunator pentru fotbalul romanesc. Li se cere sa fie corecti. Noi am platit banii pentru un arbitraj corect, nu partinitor.

Dupa eliminarea jucatorului nostru, am vrut sa scot echipa de pe teren, dar m-am razgandit pentru ca au dat ai mei golul doi", a declarat Neculaie la GSpTV.

FC Brasov si Dinamo au incheiat la egalitate, scor 2-2, meciul diputat duminica seara, in cadrul etapi cu numarul 7 din Liga 1.

PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
Primar bătăuș, susținut în continuare de PNL după ce a fost filmat cum agresa un cetățean. ”A fost sub imperiul unei mari emoții” VIDEO
Cazul primarului din comuna Spermezeu, cercetat penal după ce a agresat fizic un cetăţean, în luna februarie, va fi discutat în forurile de conducere ale PNL Bistriţa-Năsăud, a declarat...
#arbitraj Brasov Dinamo, #Neculaie scoate echipa teren, #Brasov Dinamo egal liga 1 , #stiri FC Brasov