Mugurel Buga va juca la FC Brasov

Marti, 02 Septembrie 2008, ora 19:03
2324 citiri

In ultima zi a perioadei de transferuri, Rapid si FC Brasov s-au inteles pentru trecerea lui Buga sub Tampa.

Giulestenii au micsorat pretentiile financiare la 275.000 de euro, astfel ca atacantul va reveni la echipa ce l-a propulsat in fotbalul mare, anunta gsp.

Mugurel Buga a evoluat pana acum doar la FC Brasov si Rapid, cluburi pentru care a marcat 63 de goluri.

Formaţia Dinamo a remizat, sâmbătă seară, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Rapid, într-un meci din etapa a XIII-a a Ligii 1. Dinamoviştii au deschis scorul prin Torje ’55. Pentru...