ACS Poli Timisoara, infrangere la scor de neprezentare. Alexa, fara victorie pe "Dan Paltinisanu"

Luni, 05 Mai 2014, ora 09:55
140 citiri
Dan Alexa ramane fara victorie pe stadionul "Dan Paltinisanu", de cand a preluat-o pe ACS Poli Timisoara. Banatenii au pierdut cu 0-3 in fata Petrolului Ploiesti. Oaspetii au deschis scorul in minutul 19, dintr-un penalty usor acordat de Alexandru Tudor si transformat de Albin.

Cu Mutu si Zicu doar pe banca de rezerve, acelasi Albin a marit diferenta in minutul 35, dupa ce si-a lasat doi adversari pe drum. A fost 3-0 inca de la pauza. Nemarcat in ...citește toată știrea