Nebunie la Medias * ACS Poli se impune cu 1-0 in ultimul minut, dupa ce Gaz Metan a ratat doua penalty-uri!

Marti, 25 Februarie 2014, ora 00:12
111 citiri
ACS Poli a obtinut o victorie nesperata la Medias, scor 1-0, dupa ce Gaz Metan a ratat doua lovituri de pedeapsa.

Ardelenii au avut un ghinion teribil la primul meci oficial din 2014. Au ramas in 10 jucatori inca din minutul 3, dupa ce Todea a vazut direct cartonasul rosu pentru un cot in gura aplicat lui Hasani.

Mediesenii au reusit insa sa ramina la controlul partidei si puteau lua toate cele trei puncte, insa Nuno Claro a fost in forma maxima. In cinci minute, portarul portughez a ...citește toată știrea