FC Vaslui a vrut sa se retraga de pe teren, la Timisoara

Sambata, 06 Noiembrie 2010, ora 21:38
2196 citiri

Jucatorii formatiei FC Vaslui au vrut sa se retraga de pe teren in minutul 45 al partidei cu FC Timisoara, din etapa a 14-a a Ligii I.

Suparati ca arbitrul Marius Avram a dictat penalti pentru timisoreni si l-a eliminat pe Canu, vasluienii au fost la un pas sa paraseasca gazonul arenei Dan Paltinisanu.

In cele din urma, jucatorii vasluieni, care au contestat minute bune decizia lui Avram, au revenit, iar jocul a putut fi reluat.

FC Timisoara a castigat, scor 2-1, intalnirea jucata sambata seara, pe teren propriu, cu FC Vaslui, in etapa a 14-a a Ligii I.

Golurile intalnirii au fost marcate de Zicu (minutul 45+2 - penalt) si Goga (minutul 69) pentru gazde, respectiv Papp (min.32) pentru oaspeti.

Prima ședință de Guvern care se desfășoară la Timișoara. Ce proiecte vor fi discutate în întâlnirea de astăzi
Guvernul se reuneşte joi, la Timişoara, într-o şedinţă specială, în cadrul căreia urmează să fie aprobate o serie de proiecte de infrastructură cu impact regional, precum şi plata în...
Ciolacu este sigur de victoria lui Firea la Capitală: ”Va câștiga şi cu Piedone, şi fără Piedone”
Indiferent dacă Cristian Popescu Piedone se va retrage sau nu din cursa electorală, Gabriela Firea va fi noul primar al Capitalei, este convins Marcel Ciolacu. Premierul a precizat miercuri,...