Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Slavia Praga a invins in deplasare pe Zlin

Marti, 23 Septembrie 2008, ora 09:09
715 citiri

Adversara echipei lui Porumboiu in Cupa UEFA, Slavia Praga, a invins in ultima etapa a campionatului ceh, in deplasare la Zlin.

Slavia s-a impus cu 3-0, golurile fiind marcate in prima parte a meciului de Belaid (minutele 26 si 34) si Toleski (minutul 42).

FC Vaslui si Slavia Praga se lupta in turul I al Cupei UEFA pentru calificarea in grupele competitiei. Meciul retur se va disputa in 2 octombrie, incepand cu ora 20.30.

A treia victorie la rând pentru Jaqueline Cristian la WTA Madrid, după o revenire de senzație
Jucătoarea română de tenis Jaqueline Cristian s-a calificat miercuri în turul al doilea al turneului WTA 1000 Mutua Madrid Open, aceasta fiind a treia sa victorie consecutivă, după cele două...
Campioana Dinamo, victorie uriașă într-o atmosferă electrizantă. Când se decide calificarea în Final 4
Campioana Dinamo Bucureşti a învins marţi, pe teren propriu, într-o atmosferă electrizantă, formaţia daneză Skjern Handbold, scor 28-27 (14-15), în turul sferturilor de finală ale...