FCM si Sport Club, victorii la scor

Sursa: Adevarul
Vineri, 01 Octombrie 2010, ora 23:59
181 citiri
Atat FCM Bacau cat si Sport Club Bacau au reusit sa-si depaseasca adversarele de vineri la trei goluri diferenta.

FCM Bacau a inceput in forta intalnirea cu CSM Focsani, reusind sa conduca dupa doar 6 minute de joc cu 2-0, prin golurile inscrise de Boghian (min. 4) si Vraciu (min. 6).

Au urmat o serie de ratari din pozitii unu contra unu (Vraciu -min 15 si 19), Curiliuc (min 25) si Menghia (min. 28).
Dupa pauza meciul a mai avut o singura faza notabila, golul inscris de Luncanu la un ...citește toată știrea