Cum primeste gol un portar de cascadorii rasului (Video)

Duminica, 20 Ianuarie 2013, ora 21:41
3246 citiri

AC Fiorentina a terminat la egalitate meciul disputat pe teren propriu in fata celor de la Napoli (scor 1-1), intr-un meci contand pentru etapa a 21-a a campionatului italian de fotbal, Seria A.

Pe stadionul Artemio Franchi din Florenta, in minutul 33 a avut loc o faza in urma careia gazdele au marcat un gol curios, dupa o gafa incredibila a portarului advers.

In minutul respectiv, un fundas al echipei gazda a sutat mingea de la mijlocul terenului catre poarta adversa, dorind sa lanseze o centare pentru un coleg din atac.

Curios, balonul l-a depasit pe portarul oaspetilor, care, iesit undeva in apropierea careului de 16 metri, a privit neputincios cum mingea intra in plasa.

dailymotion.com

Gabriela Firea iese în stradă. Candidata PSD la Primăria Capitalei vrea întâlniri directe cu electoratul
Gabriela Firea, candidatul PSD la Primăria Capitalei, nu va sta la birou în timpul campaniei electorale. Firea a declarat miercuri, 24 aprilie, că îşi va axa campania în primul rând pe...
Lider PNL inculpat pentru corupție și-a depus candidatura la locale: ”Intru în competiţie bărbăteşte, deschis şi asumat”
Preşedintele PNL Prahova, Iulian Dumitrescu, inculpat pentru corupţie şi cu interdicţia de a exercita funcţia de preşedinte al Consiliului Judeţean Prahova, şi-a depus miercuri, 24 aprilie,...