Florin Andone a marcat din nou in Primera Division

Sambata, 23 Decembrie 2017, ora 21:33
5078 citiri

Florin Andone a reusit sa inscrie din nou in Primera Division, atacantul roman salvand onoarea celor de la Deportivo in duelul cu Celta Vigo, scor final 1-3.

Internationalul "tricolor" a inceput partida ca rezerva si a fost trimis in teren la pauza, in locul lui Colak.

In minutul 59, la scorul de 3-0 pentru oaspeti, Andone a profitat de o gafa uriasa a fundasilor Celtei si a marcat cu un sut din intoarcere, din 7 metri.

Din pacate pentru el si pentru echipa sa, a fost tot ce a reusit in aceasta partida.

Andone a ajuns la cota 3 goluri inscrise in sezonul 2017/2018, unul in care nu a adunat decat 678 de minute.

Ultimul mesaj al lui Piedone despre posibila retragere din cursa pentru Capitală: ”Îi las pe contracandidaţi să facă campanie când cerurile sunt deschise”
Cristian Popescu Piedone a anunțat joi, 25 aprilie, că rămâne în cursa pentru Primăria Bucureștiului, în ciuda tuturor zvonurilor. "Haideţi să închidem odată... Retragere, mesaje,...
Orban acuză Biroul Electoral Central că favorizează alianța PSD-PNL: ”Le-a dat voie să desfacă alianţa împotriva firii”
Liderul Forţa Dreptei, Ludovic Orban, a acuzat joi, 25 aprilie, Biroul Electoral Central că ar fi modificat „în mod ilegal” o hotărâre de guvern şi că instituţia ar fi...
#Andone gol Spania, #Andone gol Deportivo Celta, #Florin Andone Deportivo Celta , #Deportivo la Coruna