Florin Andone a marcat un gol norocos pentru Deportivo la Coruna, apoi s-a certat cu antrenorul

Sambata, 03 Martie 2018, ora 20:06
4831 citiri

Florin Andone a marcat un gol pentru Deportivo la Coruna in partida cu Eibar din campionatul Spaniei, terminat la egalitate, scor 1-1.

Atacantul roman a punctat cu ceva noroc in minutul 33, cu o lovitura de cap. Mingea trimisa de el a lovit bara, apoi portarul si a intrat in poarta.

In startul meciului, Andone a ratat o ocazie uriasa din doar cativa metri, iar apoi Eibar a deschis scorul.

Ramane de vazut daca arbitrul il va credita cu acest gol sau daca va considera ca este un autogol al portarului. Pana la acest meci, Andone avea sase goluri in acest sezon.

Andone se afla insa intr-o pasa neagra si nu mai reusise sa marcheze de patru meciuri.

Atacantul roman a fost scos de pe teren in minutul 84 si s-a indreptat direct catre antrenorul Clarence Seedorf, cu care a avut un schimb de replici.

C.S.

Mai mult de jumătate dintre români votează la europarlamentare cu candidatul preferat la primărie. Ce procente ar putea obține partidele SONDAJ
PSD este creditat cu 28,4% din intenţiile de vot la alegerile pentru consiliile locale, PNL cu 26,7%, AUR cu 14,4%, conform unui sondaj realizat de INSCOP la comanda News.ro, în luna aprilie,...
Respect, d-le Cîrstoiu: "un medic nu abandonează niciodată"! Câți antreprenori gândesc la fel?
Nu l-am cunoscut niciodata pe medicul Cirstoiu, nu am avut nicio legatura ce el. In schimb, ca si voi, am avut ocazia sa-l vad la lucru pe scena politica damboviteana. Dupa parerea mea, responsabil...