Florin Andone a marcat in meciul cu Real Madrid (Video)

Miercuri, 26 Aprilie 2017, ora 23:47
7610 citiri

Florin Andone, atacantul roman al celor de la Deportivo La Coruna a inscris in meciul disputat de echipa sa impotriva lui Real Madrid.

Internationalul "tricolor" a punctat in minutul 35 al partidei, reducand din diferenta pentru Deportivo dupa ce Realul marcase de doua ori pana in acel moment.

Reusita lui Andone a fost una simpla, el punand latul la un balon sutat defectuos de Kakuta.

Romanul nu a facut insa diferenta, Madridul reusind inca un gol pana la pauza, Vazquez fiind cel care a dus scorul la 4-1.

In cele din urma, Real Madrid a castigat partida cu 6-2.

Fostul lider PNL Crin Antonescu nu crede în refacerea coali╚Ťiei cu USR: „Niciodat─â nu am sim╚Ťit atâta ostilitate între dou─â partide”
Fostul lider PNL Crin Antonescu nu crede ├«n refacerea coali╚Ťiei cu USR: ÔÇ×Niciodat─â nu am sim╚Ťit at├óta ostilitate ├«ntre dou─â partideÔÇŁ
Fostul pre┼čedinte al PNL Crin Antonescu a declarat miercuri, 27 octombrie, c─â refacerea coali┼úiei ├«ntre PNL ┼či USR este "o variant─â ├«nfundat─â", el sus┼úin├ónd c─â niciodat─â ├«n cariera sa...
Iohannis, turist la piramidele din Egipt al─âturi de so╚Ťie, în timp ce criza politic─â din România se prelunge╚Öte la nesfâr╚Öit
Iohannis, turist la piramidele din Egipt al─âturi de so╚Ťie, ├«n timp ce criza politic─â din Rom├ónia se prelunge╚Öte la nesf├ór╚Öit
Pre┼čedintele Rom├óniei Klaus Iohannis a f─âcut miercuri miercuri, 27 octombrie, o vizit─â de stat ├«n Egipt, la invita┼úia pre┼čedintele Abdel Fattah El-Sisi. Dup─â ├«nt├ólnirea oficial─â, ╚Öeful...