Cu fata la alegatori: Cine câștigă din separarea candidaților PSD-PNL la Capitală. Sociolog: Se vor faulta unul pe celălalt

Florin Andone a marcat doua goluri pentru Galatasaray. Primul e de pus in rama (Video)

Vineri, 18 Octombrie 2019, ora 21:21
8710 citiri

Atacantul roman Florin Andone a marcat primele goluri in tricoul lui Galatasaray Istanbul.

Titularizat in partida cu Sivasspor din campionatul Turciei, Andone a marcat primele doua goluri ale meciului.

Primul, reusit in minutul 21, a fost o adevarata reusita, dupa o cursa de senzatie de la centrul terenului.

Apoi, in minutul 42, Andone a executat o lovitura de la 11 metri si a dus scorul la 2-0.

Amintim ca Florin Andone a fost imprumutat de Galatasaray de la Brighton & Hove pentru un sezon.

C.S.

Dragoș Pîslaru, co-președinte REPER, despre schimbarea lui Cîrstoiu cu Firea și Burduja: "Mafia patronată de comasaţi şi-a arătat faţa"
Copreşedintele partidului REPER, Dragoş Pîslaru, a declarat că, prin retragerea candidaturii medicului Cătălin Cîrstoiu la Primăria Capitalei de către coaliţie, „mafia patronată de...
Ciucă: Sebastian Burduja va convinge "un segment de electoral nehotărât" în cursa pentru Primăria Capitalei
Preşedintele PNL, Nicolae Ciucă, a declarat, marţi, 23 aprilie, că Sebastian Burduja, candidatul liberal pentru Primăria Capitalei, este opţiunea care dă speranţe celor care nu s-au...