Business Focus: Antreprenoriatul: Profesie vs Vocație

Declaratia lui Florin Andone, dupa primul gol marcat in noul sezon la Deportivo

Duminica, 10 Septembrie 2017, ora 16:42
3039 citiri

Florin Andone a marcat primul gol din noul sezon la Deportivo, dar echipa sa a pierdut cu 2-4 acasa in fata bascilor de la Real Sociedad.

Andone a fost cel care a egalat pentru echipa sa la 2-2, in minutul 50, dar formatia sa a luat doua goluri in minutele 83 si 86, pierzand partida cu 4-2, dupa ce primise alte doua goluri in primele 4 minute.

Florin Andone, gol marcat intr-o partida trista pentru Deportivo in La Liga

Imediat dupa partida, Andone a oferit un interviu pentru televiziunea beIN Sports: "Nu era in planul nostru sa incepem meciul in felul acesta. A fost o partida dificila, am fost calmi, am meritat sa egalam, dar dupa aceea am pierdut jocul din mana si e pacat. Am avut reactie, am demonstrat ca putem reveni, insa am primit golul de 3-2 si am cazut. Sunt convins ca vom incepe sa castigam si sa strangem puncte", au sunat declaratiile atacantului roman.

Acesta se afla la primul gol in acest sezon de La Liga, iar Depor are un singur punct obtinut dupa 3 etape, ocupand locul 14.

D.A.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...
#Florin Andone declaratii dupa gol marcat, #Andone reactie gol marcat Depor, #Andone suparat esec Depor , #stiri Florin Andone