MOZAIC STIRI SPORTIVE: Mai inscrie si Ianis

Sambata, 29 August 2020, ora 11:13
17 citiri
Fotbalistul echipei Glasgow Rangers, Ianis Hagi, a inscris un gol in meciul castigat, sambata, in deplasare, cu scorul de 2-0, in fata formatiei Hamilton, in etapa a sasea a campionatului Scotiei

Hagi a marcat in minutul 16. Celalalt gol al invingatorilor a fost inscris de Tavernier, in minutul 20. Ianis Hagi a jucat pana in minutul 83. De la gazde a fost eliminat McMann, in minutul 76. Echipa romanului este lider in clasament, cu 16 puncte (cinci victorii, o remiza). Pozitia a doua este ...citește toată știrea