MOZAIC STIRI SPORTIVE: Vis spulberat

Marti, 21 Februarie 2017, ora 14:22
44 citiri
Echipa under-19 a clubului FC Viitorul a fost invinsa de formatia similara a gruparii FC Porto, scor 0-3, ieri, in deplasare, si a ratat calificarea in sferturile de finala ale UEFA Youth League.

Golurile au fost marcate in repriza a doua de Abou, Rui Pedro si Queta. FC Viitorul, echipa antrenata de Nicolae Rosca, a evoluat in formula: Tordai - Capusa, Baluta (Boboc), Ghita, Kilyen - Ciobanu, Dumitrescu, Casap - Cicaldau (M. Ene), C. Ene (Matan), Coman. La meci a fost prezent si managerul ...citește toată știrea